تازه ها 20/1/87"

سیر تکاملی ژنراتورهای سنکرون

سیر تکاملی ژنراتورهای سنکرون
هدف از انجام این تحقیق بررسی سیر تحقیقات انجام شده با موضوع طراحی ژنراتور سنکرون است. به این منظور، بررسی مقالات منتشر شده IEEE که با این موضوع مرتبط بودند، در دستور کار قرار گرفت. به عنوان اولین قدم کلیه مقالات مرتبط در دهه‌های مختلف جستجو و بر مبنای آنها یک تقسیم‌بندی موضوعی انجام شد. سپس سعی شد بدون پرداختن به جزییات، سیرتحولات استخراج‌ شود. رویکرد کلی این بوده است که تحولات دارای کاربرد صنعتی بررسی شود.

گیرنده های سیستم GPS

گیرنده های سیستم GPS
در ابتدا قسمتهای یک گیرنده را شرح می دهیم و در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت .
بخشهای اصلی یک گیرنده GPS عبارتند از :
1_ آنتن با Preamplifier

فناوری تعیین موقعیت جغرافیایی بوسیله کامپیوتر  GPS

فناوری تعیین موقعیت جغرافیایی بوسیله کامپیوتر GPS
در گذشته، زمانی که تکنولوژی پیشرفته امروزی وجود نداشت، مردم وبخصوص اشخاصی مانند سیاحان، جهانگردان و ...گاهی اوقات در یک گستره جغرافیایی و بخصوص شهرها و کشورهای بیگانه، از مکان دقیق خود با خبر نبودند وحتی گاهی نیز در بیابانها ودریاها مسیر خود را گم می کردند،

اولین کنفرانس بین‏المللی نیروگاه‏های برق

اولین کنفرانس بین‏المللی نیروگاه‏های برق
اولین کنفرانس بین‏المللی نیروگاه‏های برق (شامل نیروگاه‏های هسته‏ای، بخار، توربین‏گاز، سیکل‏ترکیبی، انرژی‏های تجدیدپذیر و تولیدات پراکنده) در اسفند ماه 1387 در دانشگاه بین‏المللی امام‏خمینی(ره) برگزار می‏گردد.

تمرکز حواس هنگام مطالعه و روشهای تقویت آن

تمرکز حواس هنگام مطالعه و روشهای تقویت آن
انسان ، به سبب ویژگیهای بی نظیرش در میان همه موجودات ، عنوان اشرف مخلوقات را به خود اختصاص داده است. او استعداد خاص تفکر و یادگیری دارد که به او اجازه می دهد اعمال خاص انجام دهد . نتایج اعمالش را پیش بینی و ارزیابی کند .تغییر و تحولات گوناگون و سریعی را در عرصه علم و فناوری به وجود آورد. آنچنان که به قول تافلر دنیا را به دهکده ای تبدیل کند که اطلاعات را در سریع ترین زمان ممکن از قاره ای به قاره دیگر انتقال دهد .

دانشمندان ایرانی Fellow IEEE ( عمومی )

دانشمندان ایرانی Fellow IEEE ( عمومی )
اغراق نیست اگر بگوییم یکی از بزرگترین افتخاراتی که هر دانشمند متخصص و فعال در رشته برق آرزوی نائل شدن به آن را در سر می پروراند عضویت مادام العمر (Fellow) در انجمن بین المللی مهندسین برق و الکترونیک (IEEE) است.

/ 5 نظر / 24 بازدید
چرتینکوف مامان کوچیل

ما از قسمت گیرنده هایGPS خیلی استفاده کردیم. متشکر

parsdargah

مدير محترم وبلاگ با سلام، احتراماً با توجه به اينكه وبلاگ شما بر اساس کيفيت و تعداد مطالب تخصصي، جزو پايگاه هاي برتر اطلاع رساني حوزه برق ارزيابي شده، يك ايميل براي توضيح نحوه همكاري بيشتر با شما برايتان ارسال شد با توجه به احتمال عدم دريافت آن ، مي توانيد متن نامه ها را در آدرس هاي: و http://parsdargah.team.googlepages.com/name-site-weblog-zaminshenasi-87-7-1.gif http://parsdargah.team.googlepages.com/moarefieparsdargah-87-7-1.gif و http://parsdargah.team.googlepages.com/name-moarefibanner-87-7-1.gif مشاهده نماييد. با احترام هيات امناي مجموعه سايت هاي علمي پارس درگاه

يك دانشجوي برق

گرد آوري اين مطالب با اين انسجام جاي تشكر دارد. علي الخصوص مطالب مرتبط با هوش مصنوعي و فازي و ... واقعا مفيد اند. لطفا ادامه دهيد.

محمدرضا

سلام.خوبی؟وبلاگت رو لینک کردم. مایل بودی وبلاگم رو با نام قطره لینک کن. http://www.glob.blogfa.com محمدرضا متشکرم

احمد شخم گر

سلام . لینک سایت شما در www.cnckaran.com درج شد. اگر لینک سایت ما را در فهرست پیوندهایتان قرار دهید خوشحال می شویم.